- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Żyrandol biały pierścień LED świeci do wewnątrz 60 cm 67890 ECHO Ramko
Opis
Żyrandol biały pierścień LED świeci do wewnątrz 60 cm 67890 ECHO Ramko
TYLKO 1 SZTUKA
| Źródło światła | LED 27W |
| Wykończenie | Aluminium malowane: białe |
| Szerokość lampy | 60 cm |
| Wysokość lampy | max 150 cm |
| Kierunek świecenia | Do wewnątrz |
| Podstawowy kolor wykończenia | Biały |
| Źródło światła | LED 27W, 1030 lm, 3000 K |
| Kształt lampy | Okrągła |
| IP | 20 |
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Biały |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj gwintu | zintegrowane źródło Led |
| Temperatura barwowa | 3000K |