- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Żarówka LED E27 Filament A60 12W Lumi
Opis
Żarówka LED E27 Filament A60 12W Lum
| Zasilanie: | 230V AC |
| Moc: | 12W |
| Strumień świetlny: | 1550lm /1700lm |
| Temperatura barwowa: | ciepła biała 3000K lub neutralna biała 4000K |
| Kąt rozsyłu światła | 360 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | >80 |
| Żywotność: | 20000h |
| Klasa energetyczna: | D |
| Wymiary: | 105x60mm |
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464