- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Reflektorek GU10 Idun kinkiet spot 1-punktowy - chrom O3150 K1 CH LEMIR
Opis
Reflektorek GU10 Idun kinkiet spot 1-punktowy - chrom O3150 K1 CH LEMIR
Lampa sprzedawana beż żarówek
| IP | IP20 |
| Klasa ochronności | I |
| Wyłącznik lampy | ścienny |
| Mocowanie | listwa montażowa |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Max. moc żarówki | 10 W |
| Materiał oprawy | stal |
| Kolor oprawy | chrom |
| Materiał klosza | stal |
| Kolor klosza | chrom |
| Odległość od ściany | 10 - 18 cm |
| Szerokość | 6 - 14 cm |
| Wysokość | 6 - 14 cm |
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Sypialnia |
| Kolor | Chrom |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | GU10 |