- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa wisząca Leo żyrandol 3 pł. - czarny połysk - klosz biały mrożony + przezroczysty O2523 W3 CZA LEMIR
Opis
Lampa wisząca Leo żyrandol 3 pł. - czarny połysk - klosz biały mrożony + przezroczysty O2523 W3 CZA LEMIR
| IP | IP20 |
| Klasa ochronności | I |
| Wyłącznik lampy | ścienny |
| Mocowanie | listwa montażowa |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Max. moc żarówki | 60 W brak w komplecie |
| Materiał oprawy | stal |
| Kolor oprawy | czarny połysk |
| Materiał klosza | szkło |
| Kolor klosza | biały mrożony + przezroczysty |
| Rozpiętość | 48 cm |
| Wysokość | 33 cm |
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Atrybuty
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Czarny |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | E27 |