- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa wisząca Kandelabr żyrandol 8 - punktowy - patyna 194/W8 LEMIR
Opis
Lampa wisząca Kandelabr żyrandol 8 - punktowy - patyna 194/W8 LEMIR
| Rozpiętość max. lampy | 65 cm |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. żarówki | 60 W |
| Materiał | stal |
Wysokość lampy 65cm
Kolor patyna
W komplecie nie ma żarówek
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Kuchnia/Jadalnia |
| Kolor | Patyna |
| Styl | Klasyczne |
| Materiał | Metal |