- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa wisząca GU10 z czarną rurką SUPURU oliwkowa sufitowa SUA1214P0 UMMO
Opis
Lampa wisząca z czarną rurką SUPURU oliwkowa sufitowa SUA1214P0 UMMO
Korpus lampy wykonano z wysokiej jakości malowanego proszkowo metalu, którego powierzchnia zachwyca aksamitnym wykończeniem. Centralna oś konstrukcji – metalowa rurka – nadaje całości charakterystycznego rytmu i wizualnej lekkości. SUPURU wyposażona jest w oprawę z wymienną żarówkę LED typu GU10 (brak w komplecie) o maksymalnej mocy 10W, co pozwala użytkownikowi dobrać zarówno barwę, jak i intensywność światła według indywidualnych preferencji
| Źródło światła w komplecie : | Nie |
| Typ gwintu : | GU10 LED |
| Maks. moc oprawy ośw. : | 1 x 10W |
| Stopień IP : | IP20 |
| Długość kabla/-i : | 106,7cm |
| Długość : | 11cm |
| Szerokość : | 11cm |
| Wysokość : | 23,3cm |
| Średnica maskownicy sufitowej : | 12cm |
| Materiał wykonania : | metal |
| Kolorystyka : | zielony (Reed Green RAL 6013) |
| Kolor kabla : | czarny |
| Gwarancja : | 24 miesiące |
| Dodatkowe uwagi : | produkt ręcznie składany na zamówienie |
| Typ / zastosowanie : | lampa sufitowa, lampa wisząca |
| Długość całkowita : | 130cm |
| Zasilanie : | ~230V, 50/60 Hz |
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Pokój młodzieżowy |
| Kolor | Zielony |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | GU10 |