- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa wiszaca Freja mały zwis 1 pł. Ø19 chrom O3131 W1 CH Lemir
Opis
Lampa wiszaca Freja mały zwis 1 pł. Ø19 chrom O3131 W1 CH Lemir
| Szczelność | IP20 |
| Klasa ochronności | I |
| Mocowanie | kołek rozporowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Max. moc żarówki | 60 W brak w komplecie |
| Materiał oprawy | stal |
| Kolor oprawy | chrom |
| Materiał klosza | szkło |
| Kolor klosza | biały alabaster |
| Rozpiętość | 19 cm |
| Wysokość | 30 - 100 cm |
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Sypialnia |
| Kolor | Chrom |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Szkło |
| Rodzaj gwintu | E27 |