- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa sufitowa Welles 1x60W E27 Antyczny mosiądz WELLES-3AB
Opis
Lampa sufitowa Welles 1x60W E27 Antyczny mosiądz WELLES-3AB
Półpłaska lampa Welles ma wykończenie w kolorze antycznego mosiądzu i klosz z białego, malowanego szkła o delikatnym wzorze linii. Dostępne są również inne wykończenia i pasujące elementy, wszystkie kompatybilne z żarówkami LED i ściemnialne.
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Głębokość | 350 mm |
| Lumeny | 700 lm |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Klasyczny/Nowojorski |
| Kod producenta | WELLES-3AB |
| Kolekcja | Welles |
| Materiał lampy | Szkło/Metal |
| Kolor lampy | Biały/Mosiężny |
| Waga | 2,6kg |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Średnica | 410mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Atrybuty
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Antyczny mosiądz |
| Styl | Klasyczne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | E27 |