- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa Frigga kinkiet w linii 2-punktowy - czarny połysk + złoty O3141 K2 CZA Lemir
Opis
Lampa Frigga kinkiet w linii 2-punktowy - czarny połysk + złoty O3141 K2 CZA Lemir
| IP | IP20 |
| Klasa ochronności | I |
| Wyłącznik lampy | ścienny |
| Mocowanie | listwa montażowa |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Rodzaj oprawki | GU10 |
| Max. moc żarówki | 10 W |
| Materiał oprawy | stal |
| Kolor oprawy | czarny połysk + złoty |
| Materiał klosza | stal |
| Kolor klosza | czarny połysk |
| Odległość od ściany | 13 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 33 cm |
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Sklepy |
| Kolor | Czarno-Złoty |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | GU10 |