- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
Lampa Astred listwa 2-punktowa, czarny matowy+chrom -klosz biały matowy+ srebrny O2282 W2 CZA Lemir
Opis
Lampa Astred listwa 2-punktowa, czarny matowy+chrom -klosz biały matowy+ srebrny O2282 W2 CZA Lemir
| Efektywność energetyczna | zależy od zastosowanej żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ochronności elektrycznej | I |
| Wyłącznik lampy | ścienny |
| Mocowanie | listwa montażowa |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Max. moc żarówki | 60 W brak w komplecie |
| Podział na dwa obwody świecenia | TAK |
| Sposób świecenia żarówek | 1+1 |
| Materiał oprawy | stal |
| Kolor oprawy | czarny matowy + chrom |
| Materiał klosza | szkło |
| Kolor klosza | biały matowy + pociągnięcia pędzla + srebrny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 25 cm |
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Przedpokój / Hol |
| Kolor | Czarny |
| Styl | Klasyczne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | E27 |