- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
LEMIR Świecznik Cereus kinkiet 3 - punktowy - patyna 382/K3
Opis
LEMIR Świecznik kinkiet 3 - punktowy - patyna 382/K3
| Szerokość max. lampy | 30 cm |
| Długość max. od ściany do końca lampy | 23 cm |
| Wysokość max. lampy | 25 cm |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Zasilanie | 230 V |
| Typ gwintu żarówki | E14 (mały gwint) |
| Moc max. żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Materiał | stal, odlew ZNAL |
| Wykończenie lampy | patyna |
Lampa bez źródeł światła
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Atrybuty
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Patyna |
| Styl | Klasyczne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | E14 |