- Świecznik Cereus żyrandol 6 - punktowy - patyna 386/W6 LEMIR
- Otel B Z U SW TRIAC lampa wisząca led 25.4111.13 Chors
- Lampa ścienna do sypialni PET micro R LED M930 32° kinkiet czarny struktura 26504-M930-F3-00-12 Aqform
- Kinkiet obrazowy, nad obraz lub lustro regulowany 65cm 16W zintegrowany led LD3K1
- ARGON lampa wisząca żyrandol złoty 5żar. Ponte 2106 biały abażur
AZZARDO AZ0888 LIVIO 2 GM1101-2 BGR - JASNY SZARY kinkiet IP54
Opis
AZZARDO LIVIO 2 GM1101-2 BGR - JASNY SZARY
| Typ żarówek | GU10 |
| Moc żarówek | 2X50W |
| Szerokośc | 80mm |
| Wysokość | 155mm |
| Głębokość | 80mm |
| Materiał | metal/aluminium |
| Kolor | jasny szary |
| Producent | AZZARDO |
| Numer katalogowy | GM1101-2 BGR |
OPRAWA NIE ZAWIERA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA
DOSTĘPNOŚĆ ZALEŻNA OD IMPORTERA
Pliki do pobrania:
- Rabatyna zakupy od 299zł
- 14 dni na zwrotzakupów
- Darmowa dostawaod 300 zł
- Certyfikat SSLbezpieczne płatności
- Masz pytania?+48 797 472 464