| Zasilanie | ~220-230V |
|---|---|
| Oprawka | GU10 |
| Źródła światła | 6x MR11 |
| Moc | 6x max 4W LED |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
Opis
ANTIGO lampa wisząca UDIN 6 czarny z czarnymi kloszami SKU 9785 kompozycja do salonu
| Zasilanie | ~220-230V |
|---|---|
| Oprawka | GU10 |
| Źródła światła | 6x MR11 |
| Moc | 6x max 4W LED |
| Klasa szczelności | IP 20 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Kolor | Czarny |
Bezpieczeństwo
Atrybuty
| Lokalizacja | Salon |
| Kolor | Czarny |
| Styl | Nowoczesne |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj gwintu | GU10 |